Суд дозволив Telegram не розкривати додаткові фінансові дані

Павло Дуров. Фото: flickr

Павло Дуров. Фото: flickr

Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк дозволив компанії Telegram Group Inc. не надавати додаткову фінансову інформацію, що стосується цифрових токенів Gram за клопотанням Комісії з цінних паперів і бірж США.

Про це йдеться у матеріалах, які надійшли до електронної бази суду.

Суддя Кевін Кастел зазначив, що Telegram до 9 січня 2020 року зобов'язаний надати докази того, що зазначені банківські записи підпадають під іноземне законодавство про захист даних.

Telegram Logo

Нагадаємо: 2 січня 2020 року представники Комісії подали судді клопотання з тим, аби Telegram надав дані про обсяги, джерела та застосування коштів від продажу на блокчейн-платформі Telegram Open Network (TON) 2,9 млрд цифрових токенів Gram, у числі покупців яких значаться 39 жителів США. У ході ICO компанія виручила тоді $1,7 млрд, зокрема $424,5 млн на ринку США.

7 та 8 січня засновник Telegram Павло Дуров дав свідчення у цій справі в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати).

Контекст. Наприкінці 2017 року стало відомо про те, що Telegram збирається взятися за монетизацію месенджера з початку 2018 року. У січні 2018 року Telegram заявив про плани провести ICO. За підсумками двох закритих попередніх раундів розміщення токенів блокчейн-платформи Telegram Open Network месенджер залучив близько $1,7 млрд.

Комісія з цінних паперів і бірж США назвала ці дії месенджера «незареєстрованою пропозицією цінних паперів». У зв'язку з чим у жовтні 2019 року подала позов до Telegram Group Inc. та її філії Ton Issuer Inc. Регулятор вимагає, аби суд визнав факт порушення, наклав штрафні санкції і стягнув отримані ними кошти на користь держави.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.

Бориспіль програв суд Roshen: за що боролися та яка ціна питання

Верховний суд у суперечці чиновників Бориспільського міського виконкому та корпорації Roshen (а саме її Бісквітним комплексом) у справі про збільшення розміру пайового внеску встав на сторону компанії.

Цукерберг про свою реакцію на бойкот рекламодавців: це питання репутації, а не грошей

Основний власник і керівник Facebook Марк Цукерберг повідомив в ході віртуальної зустрічі співробітникам, що компанія не збирається змінювати свій підхід до видалення риторики ненависті в повідомленнях користувачів, незважаючи на бойкот з боку великих рекламодавців. Про це повідомило видання The Information.