Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк дозволив компанії Telegram Group Inc. не надавати додаткову фінансову інформацію, що стосується цифрових токенів Gram за клопотанням Комісії з цінних паперів і бірж США.
Про це йдеться у матеріалах, які надійшли до електронної бази суду.
Суддя Кевін Кастел зазначив, що Telegram до 9 січня 2020 року зобов'язаний надати докази того, що зазначені банківські записи підпадають під іноземне законодавство про захист даних.

Нагадаємо: 2 січня 2020 року представники Комісії подали судді клопотання з тим, аби Telegram надав дані про обсяги, джерела та застосування коштів від продажу на блокчейн-платформі Telegram Open Network (TON) 2,9 млрд цифрових токенів Gram, у числі покупців яких значаться 39 жителів США. У ході ICO компанія виручила тоді $1,7 млрд, зокрема $424,5 млн на ринку США.
7 та 8 січня засновник Telegram Павло Дуров дав свідчення у цій справі в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати).
Контекст. Наприкінці 2017 року стало відомо про те, що Telegram збирається взятися за монетизацію месенджера з початку 2018 року. У січні 2018 року Telegram заявив про плани провести ICO. За підсумками двох закритих попередніх раундів розміщення токенів блокчейн-платформи Telegram Open Network месенджер залучив близько $1,7 млрд.
Комісія з цінних паперів і бірж США назвала ці дії месенджера «незареєстрованою пропозицією цінних паперів». У зв'язку з чим у жовтні 2019 року подала позов до Telegram Group Inc. та її філії Ton Issuer Inc. Регулятор вимагає, аби суд визнав факт порушення, наклав штрафні санкції і стягнув отримані ними кошти на користь держави.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також