Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський Су-27 збив американський безпілотник MQ-9 над Чорним морем : що відомо

MQ-9. Фото: Staff Sgt. Brian Ferguson — USAF

MQ-9. Фото: Staff Sgt. Brian Ferguson — USAF

14 березня 2023 року над Чорним морем два російські літаки Су-27 здійснили небезпечний і непрофесійний перехоплення безпілотного літального апарату MQ-9 США, який виконував розвідку та спостереження в міжнародному повітряному просторі. Про це повідомляє Європейське командування збройних сил США.

Приблизно о 7:03 ранку за середньоєвропейським часом один із російських літаків Су-27 зачепив пропелер літака MQ-9, внаслідок чого американським силам довелося затопити MQ-9 у міжнародних водах.

Quote«Кілька разів до зіткнення Су-27 зливали паливо та пролітали перед MQ-9 у безрозсудній, екологічно небезпечній та непрофесійній манері. Цей інцидент демонструє відсутність компетентності на додаток до небезпеки та непрофесіоналізму», — йдеться у повідомленні.

У відомстві додають, що MQ-9 виконував звичайні операції в міжнародному повітряному просторі, коли його перехопив і збив російський літак, що призвело до аварії та повної втрати MQ-9.

Quote«Фактично, цей небезпечний і непрофесійний вчинок російсіян ледь не призвів до краху обох літаків», — прокоментував генерал ВПС США Джеймс Б. Хекер.

Контекст. Раніше повідомлялось, що 14 березня на Дніпропетровщині ППО збила ворожий безпілотник

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини