Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Станіславу Березкіну призначили заставу в 15 мільйонів грн

Вищий антикорупційний суд 3 жовтня обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі майже 15 млн грн колишньому депутату VII та VIII скликань Станіславу Березкіну. Про це повідомила пресслужба суду.

Березкіна підозрюють у незаконному заволодінні коштами Ощадбанку. Розмір застави склав 14,98 млн грн. ВАКС також зобов'язав підозрюваного не залишати без дозволу детектива, прокурора або суду населений пункт, в якому він проживає.

Підозрюваний повинен повідомляти детективові, прокуророві чи суду про зміну свого місця проживання та/або місця роботи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він також зобов'язаний утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та повинен здати на зберігання паспорт громадянина України для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України та в'їзд в Україну.

Крім того, підозрюваного зобов'язали прибути за кожною вимогою у кримінальному провадженні до суду, детектива або прокурора.

Контекст:

  • Дії Березкіна кваліфікують за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 209 і ч. 1 ст. 366 КК. За даними слідства, колишній депутат як бенефіціар групи компаній «Креатив» у кінці 2013-го — на початку 2014 року організував заволодіння коштами Ощадбанку.
  • До цього екс-нардеп імовірно залучав інших осіб включно із службовцями банківської установи. Заволодіння коштами група здійснила під виглядом видачі кредиту. Зазначені кошти після їх отримання зловмисники відразу легалізували шляхом перерахування на рахунки іноземних компаній.
  • Фінансові операції подавалося як виконання контрактів з постачання тропічного олії. Надалі компанії офшорних юрисдикцій придбали активи в Одесі та на Чорноморському узбережжі.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини