Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

США, Австралія та Британія виступили проти шифрування даних у Facebook

Генпрокурор США Вільям Барр закликав Facebook відмовитися від введення шифрування інформації у сервісах соцмережі для обміну повідомленнями. Лист прокурора до Facebook має бути опублікованим сьогодні, 4 жовтня, пише The Wall Street Journal, посилаючись на текст копії самого документа.

Вимогу також підтримали виконувач обов'язків міністра національної безпеки США Кевін Макалінан, глава Міністерства внутрішніх справ Великої Британії Пріті Пател і міністр внутрішніх справ Австралії Пітер Даттон.

Прокурор пояснює, що владі потрібен законний доступ до зашифрованих повідомлень для боротьби з тероризмом, організованою злочинністю та дитячою порнографією. «Компанії не можуть не замислюватися про наслідки, коли на карту поставлено життя і безпека наших дітей. І якщо у творця соцмережі (Марка) Цукерберга дійсно є надійний план захисту понад 2 млрд користувачів Facebook, час розкрити нам його»,— написав генпрокурор.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У Facebook цю ініціативу не підтримали. «Ми рішуче виступаємо проти спроб уряду забезпечити собі запасні виходи, тому що це підірве недоторканність приватного життя та безпеку людей у всьому світі»,— зазначив представник соцмережі.

Як пише The New York Times, технологічні компанії виступають за надійне шифрування, пояснюючи його необхідність захистом користувачів по всьому світу, журналістів та опозиціонерів зокрема.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У Facebook є не тільки Facebook Messenger. Вона володіє такими популярними сервісами, як Instagram і WhatsApp. За даними газети, WhatsApp користуються близько 1,5 млрд чоловік, що робить його, ймовірно, найпопулярнішою платформою для передачі зашифрованих повідомлень.

Коментарі

Всі новини