Facebook Pixel

Підкуп у Bitcoin: Слідство проти нардепа Одарченка завершено

16 квітня НАБУ і САП передали до суду справу проти народного депутата України від «Слуги Народу» Андрія Одарченка. Його звинувачують у невдалому підкупі очільника Держагентства з відновлення Мустафи Найема.

Підкуп у Bitcoin: У чому підозрюють нардепа Андрія Одарченка

Як повідомляє НАБУ, 21 листопада 2023 року Одарченко, член комітету з питань антикорупційної політики, пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Найему хабар у криптовалюті Bitcoin у розмірі $50 тис.

В обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. дол. США.

22 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід нардепу Андрію Одарченку у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 15 млн грн.

23 листопада партія «Слуга Народу» виключила Одарченка зі своїх лав.

24 листопада Одарченко вніс 15 млн грн застави і вийшов із СІЗО.

22 січня ВАКС продовжив запобіжні заходи проти народного депутата України, колишнього члена «Слуги Народу» Андрія Одарченка .

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉