Facebook Pixel

Колишній заступник генпрокурора розкрив деталі вбивства В'ячеслава Чорновола

Смерть В'ячеслава Чорновола: колишній заступник генпрокурора розповів про деталі вбивства. Фото: УНІАН

Смерть В'ячеслава Чорновола: колишній заступник генпрокурора розповів про деталі вбивства. Фото: УНІАН

Лідера Народного руху, дисидента В'ячеслава Чорновола вбили, хоча за офіційною версією він загинув у ДТП, повідомив колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша в ефірі «4 каналу».

За його словами, під час розслідування виявилося, що Чорновола вбили чотирма ударами кастета в потиличну ділянку і таким самим кастетом вбили водія.

Голомша зазначив, що слідчі також встановили, що подушки безпеки були вимкнені, а основного свідка вбили. Судмедексперт зізнався, що не проводив розтин тіла Чорновола після ексгумації трупа та виявлення важких металів у кістках.

Telegram Logo

Цю заяву поки що не коментували в Офісі генпрокурора та в МВС.

Контекст. В’ячеслав Чорновіл — український політичний діяч, дисидент, журналіст — у 2000 році був удостоєний звання Герой України посмертно. За офіційною версією, він загинув унаслідок ДТП, коли 25 березня 1999 року його автомобіль врізався в КамАЗ із причепом.

Чорновіл та його водій Євген Павлов загинули на місці ДТП. Однак версії слідства досить часто змінювалися. У 2017 році тодішній генеральний прокурор Юрій Луценко пообіцяв розслідувати обставини смерті Чорновола, щойно завершить справи експрезидента Віктора Януковича та Майдану.

Більшість друзів Чорновола та його син, Тарас Чорновіл, переконані, що це було політичне вбивство.

Коментарі

Всі новини