Facebook Pixel

Сімейство Герег прикупило Дунаєвецький хлібокомбінат за 227 млн грн

Дунаєвецький хлібкомбінат. Фото: spfu.gov.ua

Дунаєвецький хлібкомбінат. Фото: spfu.gov.ua

Група компаній «Епіцентр К» у власності Олександра і Галини Герег перемогла в аукціоні по приватизації ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» в Хмельницькій області.

Компанія була єдиним претендентом на держпідприємство і запропонувала 227,09 млн, що перевищило стартову ціну майже на 40 млн грн, повідомляє Фонд державного майна України (ФДМУ).

Балансова вартість активів комбінату в 2020 році оцінювалася в 193,6 млн грн, з яких 187,6 млн грн входять до складу об'єкта приватизації, 6 млн грн не підлягають приватизації.

Telegram Logo

Глава ФДМУ Дмитро Сенниченко зазначив, що у проданого держпідприємства 11 млн грн боргів, зобов'язання за якими візьме на себе новий власник.

За його словами, актив має високий інвестиційний потенціал, оскільки хлібокомбінати були створені як виробничі майданчики з ретельним вибором локацій і розвиненою логістичною інфраструктурою. Зокрема, підприємства мають потужні елеватори і доступ до залізничних колій.

Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів у Хмельницькій області створено в 1925 році і став першим об'єктом у розпродажі державних хлібкомбінату від ФДМУ. Зараз це бюджетоутворююче підприємство м Дунаївці, яке забезпечує роботою 128 місцевих жителів.

Надає послуги складського господарства (прийом, зберігання, очищення, сушіння та зберігання зерна) і виробництвом продуктів борошномельно-круп'яної промисловості. Підприємство вимагає інвестицій в модернізацію для подальшого розвитку. Це також дозволить створити додаткові робочі місця і забезпечити зростання податкових надходжень до місцевих бюджетів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини