Контррозвідка Служби безпеки ліквідувала схему нелегального вивезення допоміжних газотурбінних двигунів та навігаційної апаратури для багатоцільових вертольотів Мі-8.
Про це пише пресслужба СБУ.
За даними правоохоронців, колишній посадовець Кропивницького СІЗО намагався продати за кордон двигуни для військових літаків. Для цього він розміщував оголошення на спеціалізованих сайтах.

Для переправлення товару іноземним замовникам фігурант хотів використати сервіси міжнародних вантажоперевезень. А щоб приховати нелегальний експорт, намагався внести недостовірні відомості до товарно-транспортних декларацій.
СБУ вдалося своєчасно запобігти вивезенню за кордон авіаційних деталей.
На підставі зібраних доказів зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).
Нагадаємо, що Контррозвідка Служби безпеки ліквідувала міжнародний канал нелегального вивезення з України комплектуючих до бойових літаків. Частину деталей зловмисники вкрали з «Мотор Січі».
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
На столичному готелі «Україна» з’явилась арт-інсталяція, присвячена українським піхотинцям