Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Влада рф посилює мобілізацію власного ВПК — ISW

Влада рф посилює мобілізацію власного ВПК: ISW. Фото: Укрінформ

Влада рф посилює мобілізацію власного ВПК: ISW. Фото: Укрінформ

Російська влада вживає заходів щодо мобілізації російської оборонно-промислової бази (ОПБ) для тривалих воєнних дій. Про це пише у власному звіті за 14 березня Інститут вивчення війни (ISW).

У планах рф — подвоїти теперішнє виробництво зброї. Для цього залучають кваліфіковані кадри, забезпечуючи їх пільговим житлом, високими зарплатами, відстрочками від армії. Служба зовнішньої розвідки України також повідомила, що російські оборонні підприємства значно знизили свої вимоги щодо наймання й тепер приймають працівників без досвіду, з історією вживання наркотиків, банкрутством і судимостями.

Quote«Міністерство промисловості та торгівлі Росії підготувало перелік спеціальностей для відстрочення від військової служби, що може свідчити про те, що Кремль надає пріоритет використанню кваліфікованих працівників у виробництві російської зброї, а не тому, щоб кваліфіковані солдати воювали в лавах російської армії... Міністерство фінансів Росії також розглядає можливість випуску військових облігацій», — йдеться в повідомленні.

ISW також повідомляє про спроби рф омолодити свій ВПК в умовах дефіциту робочої сили та західних санкцій, а також про відсутність успіху в цій справі.

Нагадаємо, що 15 березня українські військові ліквідували 980 російських окупантів, 8 танків, 10 бойових броньованих машин, 9 артилерійських систем, 12 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 10 автомобілів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини