Facebook Pixel

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів

Міністерство оборони представляє новий мобільний додаток під назвою «Резерв+», призначений для використання військовозобов'язаними, призовниками та резервістами. Про це повідомила пресслужба відомства.

Починаючи з 18 травня та протягом наступних 60 днів до 16 липня включно, всі громадяни віком від 18 до 60 років, які підлягають призову на військову службу, зобов'язані оновити свої облікові дані, включаючи мобільний телефон, фактичну адресу проживання та, за наявності, адресу електронної пошти.

Під час оновлення даних направлення на військово-лікувальну комісію (ВЛК) не буде автоматично видаватися. У разі потреби такий напрямок може бути виданий згодом за рішенням компетентних органів.

Ви можете оновити свої дані будь-яким зручним для вас способом.

Ви зможете оновити свої дані онлайн за допомогою програми «Резерв+», яка буде доступна для завантаження на ваші смартфони через App Store та Google Play Market з 18 травня.

«Резерв+» надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі «Оберіг». Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після успішного оновлення даних у програмі ви зможете отримати доступ до інформації з реєстру «Оберіг», що стосується себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку «Резерв+» також з'явиться QR-код, відсканувавши який, відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉