Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Промінвестбанк відмовився обслуговувати платіжні картки MasterСard

Фото: сайт Промінвестбанку

Фото: сайт Промінвестбанку

Промінвестбанк з грудня цього року не буде обслуговувати картки міжнародної платіжної системи MasterСard, які випущені в рамках карткових продуктів банку. Про це повідомили в пресслужбі фінустанови.

У повідомленні йдеться про те, що ті рахунки, які відкриті в банку, будуть і далі обслуговуватися на умовах укладеного договору та за наявними тарифами. Винятком є операції, які виконуються за допомогою карток MasterСard.

Промінвестбанк також буде змінювати стратегію і поступово припиняти роботу з фізособами. Про це у фінустанові повідомили агентству «Інтерфакс-Україна».

Контекст

  • Державна виконавча служба заарештувала акції Промінвестбанку. Після цього у серпні 2019-го призначили аукціон з їх продажу зі стартовою ціною 532,1 млн грн. Але Фондова біржа ПФТС не отримала заявок на покупку акцій фінустанови вчасно.
  • У вересні Печерський райсуд Києва заарештував центральний офіс банку у Києві і ще 15 об'єктів нерухомості, які належать банку. Суд це зробив за клопотанням Генпрокуратури.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

99,7% акцій Промінвестбанка з 2008 року володіє російський ВЕБ. Згідно з даними Нацбанку, на 1 липня цього року за розміром загальних активів Промінвестбанк займає 10 місце з 76 українських банків.

Коментарі

Всі новини