Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Поет і військовий Гліб Бабич загинув на фронті

Помер Гліб Бабич. Фото: Telegram / Брати по зброї

Помер Гліб Бабич. Фото: Telegram / Брати по зброї

У боях за Україну пішов із життя український військовий, поет і волонтер Гліб Бабич. Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Quote«У бою загинув Гліб Бабич. Поет, пісняр, військовий, блогер. Будьте прокляті, окупанти. Вічна слава!» – зазначив він.

Смерть побратима прокоментували також його друзі, з-поміж яких волонтери, політологи та політики.

Quote«Щойно стало відомо. Загинув Гліб Бабич. Поет, пісняр, військовий, блогер. Знав Гліба. Іноді бачилися. Багато з вас знали Гліба, бачили на ефірах, підписані на його сторінки, знаєте особисто… Відверто, одна з найсумніших звісток... Будьте прокляті окупанти та терористи», — написав політолог Андрій Смолій.
Quote«Гліб Бабіч — воїн і поет. Любив Україну понад усе. «Не вмирай за неї — вбий за неї!» — це також його слова. Десятки знищених орків, загалом шість років на фронті, п'ять ротацій. Здавалося б, береженого й Бог береже. Тому звістка про загибель Гліба розірвала вечірню тишу, неначе грім — ясне небо», — повідомив експрезидент України Петро Порошенко.

Гліб Бабіч – поет, музикант і бард — народився в Миколаєві. Після вторгнення росії в Україну у 2015 році пішов захищати Батьківщину. Після звільнення з армії заснував громадську організацію «Брати по зброї». Після 24 лютого 2022 року знову повернувся до лав ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини