Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Подоляк пояснив план дій Росії в сьогоднішніх військових операціях

Подоляк пояснив плани вторгнення Росії на 24 лютого.

Подоляк пояснив плани вторгнення Росії на 24 лютого.

Росія може спробувати здійснити точкове десантування в Києві для проникнення в урядовий квартал із метою прибрати найвище керівництво країни.

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк на брифінгу 24 лютого.

«Тактика росіян є зрозумілою – вони хочуть відсікти частину країни. І туди вони входять масштабними колонами. ЗСУ там працюють досить ефективно й завдають великих втрат росіянам», — сказав Подоляк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За його словами, зараз тривають потужні бої в Гостомелі. Одна з цілей агресора — можливе точкове десантування військ із подальшою спробою проникнути на вулицю Банкову і прибрати найвище керівництво України.

Радник уточнив, що зараз тривають запеклі бої в напрямках Сум, Харкова, а також на південних рубежах – у Херсонській та Одеській областях.

На думку Михайла Подоляка, Росія не піде на жодні переговори, поки не досягне проміжних результатів у сутичці з Україною.

Він також попередив про можливі події протягом сьогодення. Це можуть бути обстріли аеродромів, військової інфраструктури тощо. Проте він наголосив, що ситуація є абсолютно контрольованою.

Контекст. 24 лютого о 4-й ранку президент РФ Володимир Путін оголосив про початок військової операції проти України. Причиною стало звернення ватажків так званих «ЛНР» і «ДНР» Леоніда Пасічника та Дениса Пушиліна з проханням захистити самопроголошені республіки від «військової агресії» з боку української держави.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини