Facebook Pixel

Пекін зателефонував Вашингтону. США та Китай повернуться за стіл переговорів

Представники уряду Китаю вже двічі телефонували владі США з метою відновлення переговорів про торговельну угоду між Пекіном та Вашингтоном. Про це розповів президент США Дональд Трамп, передає Bloomberg.

«Вчора ввечері Китай зателефонував нашим торговцям і закликав повернутися до столу переговорів», — запевнив Трамп під час саміту G7 в Біарріці та додав, що американці готові повернутися за стіл переговорів.

«Ми збираємося почати дуже скоро і вести переговори і подивитися, що станеться, але я думаю, що ми збираємося укласти угоду», — додав президент США.

Telegram Logo

Китай звернувся з проханням відновити торговельні переговори через кілька годин після того, як головний парламентер Пекіна публічно закликав до спокою у відповідь на заяву про підвищення тарифів.


Після заяви Трампа вро нові перемовини ф'ючерси на американські фондові індекси зросли на 1,5%, обірвавши найдовший спад за останні п'ять тижнів, пише пише Bloomberg. Ціни на золото, навпаки, почали знижуватися.

Нафтопродукти West Texas Intermediate з постачанням в жовтні на Нью-Йоркській товарній біржі виросли на 75 центів, або на 1,4%, до 54,9 долари за барель.

Brent подорожчав на 55 центів — до 59,9 долари за барель на біржі ICE Futures Europe. Brent торгується з премією в 4,9 долара до WTI.

Контекст

  • Міністерство торгівлі Китаю минулого тижня оголосило, що відновить тарифи в 25% на автомобілі і 5% на автозапчастини, які були припинені в грудні.
  • Президент США Дональд Трамп пообіцяв швидку відповідь на нові тарифи Китаю, наказавши американським компаніям шукати інші країни для виробництва своїх товарів.
  • Tesla сьогодні заявила про підвищення тарифів на електромобілі до 1 вересня.Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини