Facebook Pixel

Опитування Зеленського створило перевагу «слуг» на виборах — ОБСЄ

Ініційоване президентом України Володимиром Зеленським опитування з п'яти пунктів частково створило неправомірну політичну перевагу для партії «Слуга народу» на виборах до місцевих органів влади.

Про це заявили в Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), передає інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

«Можемо відзначити, що опитування, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським, що проходило поруч із виборчими дільницями в день виборів, і яке було профінансоване його політичною партією, а також стосувалось відповідних ініціатив, які зараз вводить його Офіс, дещо створювало неправомірну політичну перевагу, а також розмивало безпосередньо кордон між державою і політичною партією», — сказала Інгібьyoрг Сольрун Гісладоттір, керівник місії спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ.

Telegram Logo

За її словами, люди, що працювали на президентському опитуванні, переважно перебували поза виборчими дільницями та не проявляли активності, хоча були досить помітними.

Команда президента на своїй офіційній сторінці в facebook поділилася результатами після обробки 74% анкет опитування.

За результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», опитування президента Володимира Зеленського провели на 69% дільниць.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини