Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 27 травня 2022 року

27 травня 2022 року розпочалася дев’яносто третя доба повномасштабної війни росії проти України. Минулої доби на Донецькому та Луганському напрямках відбито дванадцять атак ворога, знищено танк, 5 артилерійських систем, 5 одиниць бойової броньованої техніки та 5 автомобілів. Підрозділами протиповітряної оборони було збито ворожий вертоліт Ка-52, крилату ракету та БпЛА типу «Орлан-10». Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Значних змін у діяльності підрозділів Збройних сил Білорусі не зазначено, тривають заходи з посилення охорони кордону. Зберігається загроза ракетних і авіаційних ударів із території Білорусі.

Сіверський напрямок

Противник і далі посилює прикриття ділянки українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях, до нього залучається до двох батальйонних тактичних груп зі складу повітряно-десантних військ Збройних сил російської федерації.

Слобожанський напрямок

Ворог здійснює підготовку особового складу для доукомплектування мотострілецьких, танкових і артилерійських підрозділів. Завдає вогневого ураження та проводить дистанційне мінування місцевості на маршрутах можливого просування підрозділів наших військ.

Харківський напрямок

Основні зусилля противник зосереджує на утриманні захоплених позицій і стримуванні просування наших військ.

Слов'янський напрямок

Російські окупанти продовжують обстріли позицій наших військ, відновили наступ.

Донецький напрямок

Окупанти активно наступають, обстрілюють наші підрозділи, завдають ракетних ударів, перегруповують війська. Противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку, порушити маршрути логістичного забезпечення та відрізати наші підрозділи від основних сил. На Лиманському напрямку ворог веде розвідку, за підтримки артилерії намагається закріпитися в населеному пункті Лиман.

Південнобузький і Бесарабський напрямки

Противник вживає заходів щодо збереження контролю над територією Херсонської області. Збільшив кількість обстрілів підрозділів військ, веде повітряну розвідку, здійснює інженерне облаштування позицій. Посилив угруповання завдяки перекиданню резервних підрозділів.

Акваторії Чорного та Азовського морів

Корабельні угруповання противника продовжують блокування цивільного судноплавства.

Подякувати 🎉