Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 15.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

15 червня 2022 року розпочалася сто дванадцята доба повномасштабної війни росії проти України. Ворог не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні та завдає ракетних і авіаційних ударів по об’єктах інфраструктури на території України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Приблизно сім батальйонів Збройних сил Республіки Білорусь сконцентрували зусилля на розвідці та інженерному облаштуванні позицій.

Сіверський напрямок

Російські окупанти обстрілювали цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Сопич, Баранівка, Уланове та Бачівськ Сумської області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Ворог здійснював спроби завадити подальшому просуванню ЗСУ до кордону України. Агресор вів обстріли цивільної інфраструктури в районі населених пунктів Перемога, Руська Лозова, Стара Гнилиця, Байрак, Верхній Салтів і Замулівка. Завдав авіаудару неподалік Мосьпанового. Поблизу Рубіжного точаться бої.

Слов’янський напрямок

Ворожа армія сконцентрувалася на наступі на Слов’янськ. Гатила з артилерії по районах населених пунктів Шевелівка, Вірнопілля, Грушуваха, Нова Павлівка. Противник здійснив спробу штурмових дій у районі Богородичного та Долини, однак успіху не мав. Бої за Краснопілля тривають.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Росіяни вели обстріл населених пунктів Устинівка, Тошківка, Нью-Йорк, Новомихайлівка, Антонівка та Кам’янські Дачі.

Лиманський напрямок

Ситуація суттєво не змінилася. Ворожі сили обстріляли з артилерії цивільну інфраструктуру неподалік Сидорового, Маяків і Закітного.

Сєвєродонецький напрямок

Російські окупанти гатили по позиціях підрозділів ЗСУ з артилерії, РСЗВ і мінометів. Здійснювали обстріли районів населених пунктів Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Тошківка, Устинівка, Борівське, Метьолкіно. Агресор здійснював спроби штурму Сєвєродонецька та Тошківки, проте успіху не мав, бої тривають.

Бахмутський напрямок

Росіяни обстрілювали з артилерії позиції українського війська поблизу Спірного, Яковлівки, Покровського, Клинового та Новолуганського. Ворожий наступ захлинувся в районі Миколаївки — загарбникам довелося відійти, нині вони здійснюють перегрупування. Росіяни вчиняли штурмові дії в районах населених пунктів Золоте-3, Новолуганське, Берестове, однак без успіху – їх відтіснили на раніше захоплені позиції. Тривають бої за Врубівку.

Новопавлівський напрямок

ЗСУ відбили наступ окупантів у районі населеного пункту Шевченко.

Авдіївський, Курахівський і Запорізький напрямки

Суттєвих змін ситуація не зазнала. Тривав обстріл цивільної інфраструктури в районі населених пунктів Піски, Авдіївка, Іль’їнка, Мар’їнка, Антонівка, Червоне та Новосілка. Ворог завдав авіаудару неподалік Кам’янського.

Південнобузький напрямок

Росіяни здійснювали обстріли населених пунктів Тополине, Лепетиха, Березнегувате, Кобзарці, Шевченкове, Посад-Покровське та Лупареве.

Коментарі

Всі новини