Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 5 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 05.06.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 05.06.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

5 червня 2022 року розпочалася сто друга доба повномасштабної війни росії проти України. Російські окупанти не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні та продовжують завдавати ракетних і авіаційних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури на території України, зокрема, у Києві. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Ситуація суттєвих змін не зазнала.

Сіверський напрямок

Противник гатив з артилерії по об’єктах інфраструктури у районах населених пунктів Старикове та Катеринівка Сумської області, а також населеного пункту Кам’янська Слобода Чернігівська області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Основні зусилля окупантів зосереджені на утриманні зайнятих рубежів. Ворог продовжує здійснювати вогневе ураження позицій наших військ поблизу населених пунктів Глибоке, Руські Тишки, Старий Салтів та Черкаські Тишки. Росіяни вдарили ракетами по об’єкту транспортної інфраструктури в районі населеного пункту Мохнач.

Слов’янський напрямок

Російські окупанти завершили перегрупування військ. Ворожі підрозділи ведуть наступ у напрямках Довгеньке – Долина та Бражківка – Вірнопілля.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Основні зусилля окупантів зосереджені на веденні наступальних дій з метою оточення наших військ у районах міст Сєверодонецьк і Лисичанськ та блокування основних логістичних шляхів. На Лиманському напрямку російські сили ведуть наступ у напрямку Святогірська, намагається витіснити ЗСУ на правий берег річки Сіверський Донець.

На Сєверодонецькому напрямку армія рф веде штурмові дії у місті Сєвєродонецьк, тримає під своїм контролем східну частину міста. Задля захоплення панівних висот, загарбник намагається вести наступ у напрямку Ниркове – Миколаївка. На Бахмутському напрямку, ворог перекинув понад 20 одиниць озброєння та військової техніки для доукомплектування своїх підрозділів.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках російські окупанти здійснюють вогневе ураження переднього краю оборони та тилових районів наших військ, щоб не допустити їх перегрупування.

Південнобузький напрямок

Противник замінував узбережжя річки Інгулець.

Миколаївський напрямок

Загарбник розгорнув до двох реактивних та двох батарей ствольної артилерії. Окупанти здійснили спробу відновити свої втрачені позиції на напрямку Сухого Ставка й Лозового, успіху не мав і відійшов.

Акваторія Чорного моря

У боєготовності перебуває п’ять носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр».

Коментарі

Всі новини