Facebook Pixel

Онлайн-банк Revolut з українським співзасновником оцінили в $5,5 млрд

Фото: Revolut

Фото: Revolut

Британський фінтех-стартап Revolut залучив $500 млн під час нового раунду фінансування, чим збільшив свою оцінку до $5,5 млрд. Кошти підуть на зміцнення позицій онлайн-банку на існуючих ринках в Європі, Австралії та Сінгапурі.

Інвестиційний раунд, як повідомляє CNBC, очолила заснована в Кремнієвій долині венчурна фірма TCV, яка вкладалася в такі компанії, як Facebook та Netflix на їх старті, а також Ribbit Capital, DST Global, Lakestar и GP Bullhound. Завдяки залученим коштам оцінка Revolut збільшилася втричі з квітня 2018 року, коли показник становив $1,7 млрд.

Головною метою компанії під час нового фінансування було зміцнення позицій на існуючих ринках, а також запуск кредитних послуг для роздрібних та комерційних клієнтів.

Telegram Logo

«Ми прагнемо створити глобальну фінансову платформу – єдиний додаток, в якому наші клієнти зможуть керувати усіма своїми щоденними фінансами, і ці інвестиції демонструють упевненість інвесторів у нашій бізнес-моделі», — заявив співзасновник стартапу Микола Сторонський.

Додатково. Фінтех-стартап Revolut був заснований 2015 року українцем Владиславом Яценком та росіянином Миколою Сторонським. Компанія базується у Великобританії та є своєрідним онлайн-банком без фізичних відділень. Стартап одразу набув популярності, бо дозволяв клієнтам здійснювати перекази за кордон без величезних комісій. Його конкурентами є британські онлайн-банки Monzo та Starling, а також німецький N26. Клієнтська база Revolut наразі нараховує понад 10 млн користувачів, 2019 року збільшення кількості клієнтів перевищило 150%. Зараз Revolut працює у країнах Європи, Австралії та Сінгапурі. Компанія заявила, що планує почати свою діяльність в США у першій половині 2020 року.

Коментарі

Всі новини