Facebook Pixel

Олімпіада в Токіо: Україна посіла 16-те місце за кількістю медалей

У Токіо завершилися Ігри XXXII Олімпіади. На рахунку українських спортсменів 19 медалей: одна золота, 6 срібних і 12 бронзових, повідомив Національний олімпійський комітет.

Під час ранжирування команд у неофіційному медальному заліку передусім враховується кількість «золота». У цьому випадку Україна посіла 44-те місце.

Медальний залік виграла збірна США, яка довгий час відставала від лідера — Китаю. На рахунку американців 39 золотих, 40 срібних і 33 бронзові медалі. Друге місце посів Китай (38-32-18). Треті — господарі Олімпіади японці (27-14-17).

8.png

За загальною кількістю завойованих медалей Україна на 16-му місці. Медалі отримали представники 86 країн із 203-х, які брали участь в Іграх.

Українські олімпійці отримали нагороди в греко-римській боротьбі, синхронному плаванні, академічному веслуванні, боксі, стрибках у висоту, карате, велотреку, вільній боротьбі, плаванні.

В Олімпіаді брали участь 153 українські спортсмени.

У Токіо українці суттєво перевершили результат Ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро, де вони здобули 11 медалей (2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових), попри те, що тоді в команді було 206 спортсменів.

Додатково. Комп'ютерний спорт, або кіберспорт, отримав статус офіційного. Отже, Україна приєдналася до більш як 25 країн світу, де кіберспорт визнано офіційним видом спорту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉