Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Керівник «Енергоатому» взяв на себе виконання обов’язків гендиректора ЗАЕС

Окупованою ЗАЕС керуватиме очільник Енергоатома. Фото: ukranews.com

Окупованою ЗАЕС керуватиме очільник Енергоатома. Фото: ukranews.com

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін виконуватиме обов’язки генерального директора окупованої Запорізької атомної електростанції. Про це він повідомив у своєму відеозверненні.

Quote«Відповідно до чинного законодавства, дозвільних і регламентних документів, мною ухвалено рішення взяти на себе виконання обов’язків гендиректора Запорізької атомної електростанції», — заявив Котін.

Він наголосив, що після викрадення гендиректора ЗАЕС Ігоря Мурашова адміністрування станції перенесли до Києва.

Quote«Усі подальші рішення щодо роботи станції ухвалюватимуться безпосередньо в центральному офісі НАЕК «Енергоатом», — повідомив Котін.

Також він додав, що всі технічні питання розв'язуватимуться технічним персоналом атомної станції за погодженням із центральним офісом компанії, як це було раніше.

Quote«Безумовно, наша робота, наша доля, наші домівки та наше майбутнє – з Україною, як і завжди. Будемо й надалі працювати згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі, в «Енергоатомі». Не сумнівайтеся в цьому!» – заявив Котін.

Контекст. Російські окупанти 1 жовтня викрали генерального директора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова. Його місцеперебування було невідомо. 3 жовтня Мурашова вдалося звільнити з полону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини