Офшор Новинського хоче купити частку Григоришина в «Харківобленерго»

Кіпрська Lovitia Investments Ltd бізнесмена Вадима Новинського подала до Антимонопольного комітету (АМКУ) заявку на покупку блокпакета в «Харківобленерго» і «Харківенергозбут».

Комітет уже почав розгляд справи про концентрацію і приймає відгуки і пропозиції зацікавлених сторін до 30 жовтня, повідомляє пресслужба відомства.

Станом на кінець червня 2020 року власником пакета акцій в розмірі 29,8% «Харківобленерго» є Inter Growth Investments Limited. До цього їм володіла Garensia Enterprises, пов'язана з групою «Енергетичний стандарт» Костянтина Григоришина.

Telegram Logo

Контекст. АМКУ в кінці 2019 року дозволив компаніям Inter Growth Investments Limited (Кіпр) і Great Station Properties SA (Панама) придбати спільний контроль над Stremvol Holdings Limited (Кіпр), яка є власником 83,736% акцій «Сумське НВО». Після цього підприємство перейшло під управління менеджменту Володимира Лук'яненко.

У свою чергу компанії Great Station Properties SA (Панама) надано дозвіл придбати більше 25% «Харківобленерго» і більше 25% акцій приватної компанії «Харківенергозбут».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

АМКУ також дозволив Inter Growth Investments Limited і Great Station Properties SA придбати спільний контроль над кіпрськими компаніями Estival Trading Limited і Osiate Maritime Limited.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини