Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 19 серпня 2022 року – Генштаб ЗСУ

У п’ятницю, 19 серпня, розпочалася сто сімдесят сьома доба протистояння українців військовому вторгненню рф. Окупанти не припиняють завдавати авіаційних і ракетних ударів по військових і цивільних об’єктах на території України. Українські захисники й далі знищують військові бази та склади боєприпасів ворога, пише Генштаб ЗСУ.

Волинський, Поліський і Сіверський напрямки

Суттєвих змін не зафіксовано. Росіяни накрили з артилерії село Павлівка на Сумщині.

Харківський напрямок

Ворог гатив із з танків, артилерії та ракетних систем по районах населених пунктів Харків, Чугуїв, Золочів, Протопопівка, Соснівка, Коробочкине, Шестакове, Мілове, Дуванка, Гусарівка та Прудянка. Задіяв авіацію біля Явірського, Старого Салтова, Леб’яжого та Залимана.

Слов'янський напрямок

Російські окупанти обстріляли з артилерії території поблизу Дібрівного, Довгенького, Вірнопілля, Сулигівки, Чепіля, Мазанівки та Богородичного. Здійснили спробу наступу на напрямках Барабашівка – Карнаухівка, Сулигівка – Дібрівне, Сулигівка – Нова Дмитрівка.

Краматорський напрямок

Загарбники завдали вогневого ураження неподалік Сіверська, Роздолівки, Григорівки, Сидорового та Пришиба.

Бахмутський напрямок

Противник накривав з артилерії, танків і ракетних систем райони населених пунктів Бахмут, Соледар, Берестове, Веселе, Зайцеве, Яковлівка, Кодема, Спірне, Івано-Дарʼївка, Білогорівка та Залізне. Пустив у дію авіацію в районі Соледара. Ворожі підрозділи наступали на Спірне – Виїмка, Стряпівка – Соледар, Володимирівка – Соледар, Клинове – Бахмут, Вершина – Кодема, на усіх із них безрезультатно. Бої точаться на напрямку Покровське – Бахмутське.

Авдіївський напрямок

Окупанти завдали вогневого ураження з артилерії по районах Авдіївки, Мар’їнки, Красногорівки, Пісків, Опитного, Первомайського, Невельського, Новобахмутівки та Нетайлового. Зафіксовано авіаудари поблизу Мар’їнки, Новомихайлівки та Павлівки. Тривають бої в напрямку Лозове – Первомайське.

Новопавлівський напрямок

Агресор далі обстрілював райони населених пунктів Павлівка, Володимирівка, Велика Новосілка, Вугледар, Новомихайлівка, Пречистівка та Золота Нива.

Запорізький напрямок

Росіяни били з танків та артилерії по районах неподалік Шевченко, Чарівного, Преображенки, Залізничного, Гуляйполя, Новосілки, Степового, Времівки та Дорожнянки.

Південнобузький напрямок

Ворог не припиняє обстрілювати лінію бойового зіткнення. Під авіаудар потрапив район населеного пункту Миколаївське.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉