Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коронавірус не здається: нові підвиди «Омікрону» виявлено в 30 країнах.

У світі активно поширюються три нові підвиди «омікрону»

У світі активно поширюються три нові підвиди «омікрону»

Приблизно 700 випадків зараження підвидом BA.4 штаму коронавірусу «Омікрон» виявлено не менш як у 16 країнах. Понад 300 випадків зараження підвидом BA.5 виявлено не менш як у 17 країнах. Крім того, виявлено ще один новий підвид – BA.2.12.1, випадки зараження ним виявлено у 23 країнах. Хоча б один новий підвид виявлено вже в 30 країнах.

Такі дані навела технічний керівник із реагування на COVID-19 Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Марія Ван Керкхов.

За її словами, підвиди BA.4 і BA.5 є заразнішими, ніж оригінальний штам, але спричинене ними захворювання протікає не важче. Фахівці ВООЗ стежитимуть за тим, чи не стануть ці підвиди домінувальними і як вони поводитимуться.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Найбільше випадків зараження BA.4 і BA.5 виявлено в ПАР: 395 і 134 відповідно. Майже 30 випадків BA.4 підтверджено в Австрії, 24 – у Великій Британії, 20 – у США, 17 – у Данії. Про 10 випадків кожна повідомили Бельгія, Ізраїль, Німеччина, Італія, Канада, Франція, Нідерланди, Австралія, Швейцарія та Ботсвана.

Підвид BA.5: у Португалії (57 випадків), у Німеччині (52) та Великій Британії (17). США, Данія, Франція, Австрія, Бельгія, Гонконг, Австралія, Канада, Ізраїль, Норвегія, Пакистан, Іспанія та Швейцарія повідомили про менш як 10 випадків.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Країни не секвенують генетичні дані для кожного випадку ковіда, тому фактичних випадків зараження, мабуть, більше.

Підвид BA.2.12.1 поки що виявляється переважно в США, де вже підтверджено понад 9 тис. випадків. На нього припадає 43% усіх нових випадків зараження коронавірусом у цій країні. Найбільші осередки зараження – у штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пуерто-Ріко та на Віргінських островах.

Зараз у світі найпоширеніший підвид BA.2.

Ван Керкхов сказала, що очікує на збільшення виявлення випадків BA.2.12.1 у всьому світі через вищі темпи зростання, як порівняти з BA.2. Але BA.2.12.1 не показав різниці в частоті госпіталізацій, як порівняти з BA.2.

За даними ресурсу Worldometer, на сьогодні у світі зафіксовано 519,2 млн випадків ковіду, від нього померли вже 6,29 млн осіб.

За 11 травня у світі додалося 576 тис. випадків інфікування, померли 1534 особи.

Коментарі

Всі новини