Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німеччина знизила залежність від російської нафти до 25%

Німеччина знизила залежність від нафти із РФ до 25%. Фото: tagesschau.de

Німеччина знизила залежність від нафти із РФ до 25%. Фото: tagesschau.de

Міністр економіки країни Роберт Хабек заявив, що за останній місяць Німеччина знизила залежність від постачання енергоносіїв із Росії.

Про це повідомляє Tagesschau.

«Залежність від вугілля з Росії було знижено в договорах про постачання з 50% до 25%, нафти — з 35% до 25%, газу — з 50% до 40%. В останні чотири тижні багато чого трапилося: є контракти, які було заявлено або, навпаки, не продовжено, укладено з новими постачальниками. Я щиро дякую фірмам, які це зробили», — заявив міністр на пресконференції в п'ятницю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Хабек наголосив, що це лише проміжні цілі.

«Ми перебуваємо в регулярному контакті з фірмами, тому я вважаю, що на початку літа залежність від вугілля з Росії буде масштабно знижено, а до кінця літа або до осені ми зможемо відмовитися від російського вугілля. За нафтою я очікую зниження вдвічі — зараз у нас зниження з 35% до 25%, тобто приблизно на третину до літа», — додав Хабек.

ЄС і США й далі докладають зусиль для відмови від постачання російського газу.

Напередодні Хабек, виступаючи в німецькому бундестазі, стверджував, що Німеччина ще не в змозі негайно запровадити ембарго на вугілля, нафту та газ із РФ. Проте перший крок до розв'язання цього завдання вже зроблено, і він подякував німецьким компаніям, які вже зараз беруть участь у тому, щоб «покроково реалізувати ембарго».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини