Facebook Pixel

Німеччина вирішила офіційно відмовитися від вугілля

Німеччина у неділю приєдналася до альянсу Powering Past Coal Alliance, учасники якого зобов'язалися припинити використання енергії з вугілля. Про це заявила міністр охорони навколишнього середовища ФРН Свенья Шульце, передає DW.

Відповідну заяву Німеччина пообіцяла зробити публічно під час кліматичної конференції ООН в Нью-Йорку (23 вересня). Проте і до цієї події ухваленням пакету заходів щодо боротьби зі змінами клімату німецький уряд вже офіційно заявив про поступову відмову країни від використання енергії з вугілля.

Quote«Коли така велика індустріальна країна, як Німеччина, відмовляється від ядерної енергетики та вугілля та поступово переходить на поновлювані джерела енергії, вона надсилає потужний сигнал до інших частин світу», — впевнена пані Шульце.

Контекст

  • Альянс Powering Past Coal Великобританія та Канада заснували у 2017 році в Бонні. Німеччина тоді офіційно не приєдналася до альянсу.
  • Учасники Powering Past Coal зобов'язуються зупинити будівництво нових електростанцій на вугіллі, припинити використання енергії з вугілля та узгодити свою національну кліматичну політику з цілями Паризької кліматичної угоди. До організації приєдналися понад 50 держав, регіонів та міст, а також понад 30 компаній та організацій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉