Facebook Pixel

Наступного року польська LPP відкриє в Україні 30 магазинів

Польська група LPP, яка розвиває такі fashion-бренди, як Reserved, Cropp, House, Mohito і Sinsay, 2020 року збільшить кількість своїх магазинів в Україні зі 100 до 130. Про це Асоціації Ритейлерів України повідомили у пресслужбі LPP.

У групі також заявили про те, що вже будують магазини в Києві і Полтаві. Крім того, на даний час LPP проєктує об'єкти в Харкові та Одесі. Розширити свою присутність вона хоче також у Чернівцях, Кривому Розі, Луцьку, Житомирі, Дніпрі та Вінниці.

Своє рішення компанія аргументувала тим, що Україна для компанії є третьою за величиною країною на зарубіжному ринку. Вона також є досить динамічною, що дозволило групі вперше відкрити магазин Sinsay з зоною товарів для дому в столичному ТРЦ Cosmopolite Multimall, і має високий потенціал продажів, адже за підсумками 2018 року вони виросли тут на 30%.


Польську групу LPP створили 1995 року, а перший свій магазин вона відкрила через п'ять років (Reserved). У лютому 2018 року компанія володіла понад 1,7 тис. магазинів у 18 країнах світу.

В Україні група розвиває дочірню компанію «ЛПП Україна». Перший магазин в країні вона відкрила 2003 року. На даний момент керує 100 магазинами, розташованими на площі близько 50 тис. кв. м. У 2018 році група збільшила продажі в Україні майже на 28%, заробивши понад $90 млн, а за підсумками липня-вересня цього року вона заробила на $33 млн, що на 39% більше, ніж в цей же період 2018-го.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉