Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Топ-10 наслідків пандемії ковіду, які зроблять світ кращим

Фото: noonpost.com

Фото: noonpost.com

З моменту появи COVID-19 наприкінці 2019 року, багато говориться і пишеться про негативні наслідки пандемії. Але у неї є і позитивні сторони, відзначає видання NoonPost. Воно вказує на найбільш помітні позитивні зміни, які відбулися і відбуваються в окремих країнах і в світі в цілому.

 1. Люди змінюють ставлення до власного здоров'я. Багато хто почав застосовувати профілактичні заходи, спрямовані на підвищення рівня фізичного, психічного та емоційного благополуччя. Вони стали проводити більше часу на свіжому повітрі і правильно харчуватися.
 2. Проблеми охорони здоров'я стали більш пріоритетними для урядів, які тепер змушені витрачати більше коштів на систему охорони здоров'я.
 3. Люди стали дотримуватися соціальної дистанції, що сприяє скороченню випадків захворювання не тільки на коронавірус, а й сезонні захворювання. Питання гігієни набувають більш високе значення у суспільстві.
 4. Поліпшується екологічна ситуація. Повітря в великих містах стало чистішим через зменшення автомобілів на дорогах і скорочення активності підприємств. У багатьох місцях також поліпшується якість річкової води.
 5. Люди стали більше часу проводити з сім'єю і ретельніше продумувати плани на майбутнє.
 6. Число ДТП на дорогах помітно зменшилося, знижується загальний рівень злочинності, хоча число випадків домашнього насильства в період карантину різко зросло.
 7. Вигоду від коронавірусу отримала індустрія програмного забезпечення. Розробники сконцентрували увагу на розробці продуктів, що полегшують життя під час довгого перебування вдома. З'явилися віртуальні класи і робочі простори, а також додатки, що дозволяють спростити робочий процес і навчання в дистанційному режимі. Також отримали розвиток програми, які використовуються в телемедицині.
 8. Завдяки розширенню дистанційного навчання освіта стала дешевшею і доступнішею.
 9. Поштовх для розвитку отримали компанії, які займаються онлайн-продажами і доставкою. Збільшилися продажі також у розробників видео- і настільних ігор. Вигоду отримали компанії, які надають освітні послуги.
 10. У міру зростання числа хворих і померлих, в суспільстві стає більше солідарності, люди стали краще відчувати відповідальність один за одного.

Додатково. За добу 17 квітня в Україні зафіксовано 10 282 нових випадки коронавврусної хвороби. Також за минулу добу:

 • госпіталізовані — 4 274 особи;
 • померли — 250;
 • одужали — 6 523 особи;
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За весь час пандемії в Україні захворіло 1 946 510 осіб, померли — 39 786.

Коментарі

Всі новини