Наглядова рада Ощадбанку обрала собі голову

Фото: FB / Байба Апін

Фото: FB / Байба Апін

Члени оновленої наглядової ради державного Ощадбанку на своєму першому засіданні обрали нового голову. Ним стала Байба Апін, повідомили у пресслужбі фінустанови.

На засіданні обрали й інших членів наглядової ради. Зокрема, заступником голови став Ігор Мітюков. Його також призначили головою комітету з питань призначень і винагород посадовим особам.

Головою комітету з питань аудиту призначили Пітера Бріггса, а Хуан Енріке Перес Калот очолив комітет з питань ризиків. До складу наглядової ради увійшли також Міхаель Вайнштейн, Янне Харьюнпаа, Юлія Пашко, Юрій Храмов та представник Кабміну Тарас Кириченко, який з 2013-го по 2019 рік був головою правління «Правекс-банку».


Байба Апін понад 15 років пропрацювала у сфері консалтингу з інформаційних технологій та управління цифровою трансформацією в країнах пострадянського простору.

Ігор Мітюков понад 40 років працював у різних фінансових і урядових установах. Він був позаштатним радником експрезидента Віктора Януковича. Також працював директором інвестиційного банку Morgan Stanly і очолював його офіс в Україні.

Пітер Бріггс працював у банківській сфері понад 40 років. Половину з них він був консультантом міжнародних фінустанов, зокрема консалтингової групи ING Group.

Хуан Енріке Перес Калот понад 30 років працював у банківській сфері в Іспанії, Італії та Великобританії. Зараз обіймає посаду керуючого директора мадридської Panorama Consulting. Впродовж 11 років він очолює свій консалтинг та є членом ради директорів BBVA Switzerland і Ubi Banca International.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чи отримає Україна транш МВФ: що відомо на 5 червня

Розгляд надання Україні кредиту Міжнародним валютним фондом (МВФ) заплановано на 9 червня. А точні умови угоди можна буде дізнатися незабаром після зустрічі Виконавчої ради фонду, коли меморандум буде опубліковано на сайті установи.

Київ залишився без ресторанів і кафе – Кличко пояснив, чому

Влада Києва відклала прийняття рішення для відкриття ресторанів, кафе та басейнів. Про це на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

Соціальна дистанція: як зробити офіс безпечним

Дотримання соціальної дистанції, жорсткі вимоги до клінінгу та дезінфекції приміщень — це лише верхівка айсберга трансформації офісних приміщень в Україні. Про це The Page розповіла керівник департаменту представлення інтересів міжнародних орендарів у сфері офісної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Вікторія Горулько.