Facebook Pixel

На Луганській ТЕС горять три трансформатори, гасіння неможливе через обстріли

На Луганській ТЕС у місті Щастя спостерігається горіння трьох трансформаторів внаслідок обстрілу 22 лютого із загрозою поширення пожежі ще на три трансформатори. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 14:30 на території ТЕС у м. Щастя спостерігається горіння трьох трансформаторів (у кожному по 40 тонн олії), подальше розливання палива загрожує розповсюдженням пожежі на другу чергу (ще три трансформатори). Особовий склад і техніка ДСНС у повній готовності перебувають на безпечній відстані. Обстріл не припиняється», — ідеться в повідомленні.

Сьогодні о 12:34 внаслідок потрапляння снаряда в трансформатор на території ТЕС сталося загоряння з розлиттям мастила та перекиданням вогню на сусідній трансформатор. До місця пожежі було відправлено пожежно-рятувальні підрозділи.

Вчора Щастя залишилося без енерго-, тепло- та водопостачання через зупинення роботи Луганської ТЕС внаслідок пошкодження трьох ліній електропередавання 110 кВ і 220 кВ. Станція припинила роботу після інтенсивного обстрілу міста.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запропонувала визнати обстріл і пошкодження Луганської ТЕС надзвичайною ситуацією державного рівня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉