Мін'юст США запідозрив великого виробника спортивного одягу в махінаціях із фінзвітністю — ЗМІ

Міністерство юстиції США почало розслідування проти американського виробника спортивного одягу та екіпірування Under Armour. Про це The Wall Street Journal повідомили джерела.

Мін'юст підозрює компанію в маніпуляції з фінансовою звітністю – Under Armour нібито намагалася здатися більш розвиненою.

Видання також пише, що слідчі вже провели допит у місті Балтимор, де розташована штаб-квартира компанії.

Один із співбесідників видання розповів, що відомство почало кримінальну справу щодо цього питання. А в Under Armour заявили, що співпрацюють зі слідством.

The Wall Street Journal пише, що до 2016 року в Under Armour було зростання доходів не нижче 20% протягом 26 тижнів. Але в 2016-му компанія не змогла досягти таких показників. Наприкінці 2017 року її акції впали.

Після цього Under Armour у своєму звіті знизила прогнози зростання на 2018 рік і заявила, що фіндиректор виробника, який пропрацював на посаді лише рік, покинув компанію.

Засновник, голова та виконавчий директор Under Armour Кевін Планк тоді заявляв, що у компанії низькі показники через зменшення кількості клієнтів та через зміни в індустрії спортивного одягу.


Under Armour заснував Кевін Планк у 1996 році. З 1996 року компанія є виробником і постачальником спортивного одягу для американських команд і спортсменів з різних видів спорту, з 2006 року — постачальником спортивного взуття. У 2018 році чистий збиток Under Armour склав $46 млн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини