За підсумками 2019 року в Україні зареєстрували 7,7 тис. електромобілів. Це на 39% перевищує показник 2018 року, повідомили у пресслужбі Федерації роботодавців автомобільної галузі.








ТОП-5 брендів на ринку електромобілів
- Першу позицію посів Nissan — 43%.
- Другу — Tesla, 15%. Варто відзначити, що в 2018 році машин цієї марки в Україні було майже удвічі менше.
- Третю — Renault, 10%;
- Четверту і п'яту – Volkswagen (5%) і BMW (4%) відповідно.
У Федерації додали, що з жовтня по грудень минулого року електромобілів реєстрували на 5% менше, ніж з липня по вересень.
Варто відзначити, що під час підрахунку враховувалися виключно первинні та вторинні реєстрації, а також ті електромобілі, які привезли з-за кордону. Дані не включали перереєстрації та тимчасові реєстрації.
Контекст. За підсумками 11 місяців 2019 року в Україну ввезли і зареєстрували майже 7 тис. електромобілів. Майже 6,5 тис. електромобілів були легковими (попит на них зріс на 34%), решта — комерційні (їх стало більше на 62%).