Facebook Pixel

У Міноборони запускають проєкт з рекрутингу операторів БпЛА

У Міноборони запускають проєкт з рекрутингу операторів БпЛА

У Міноборони запускають проєкт з рекрутингу операторів БпЛА

Міноборони спільно з Victory Drones започатковує проєкт з рекрутингу операторів БпЛА. Партнером проєкту, що забезпечує підготовку та навчання операторів безпілотників, виступає команда Victory Drones від фонду Dignitas за підтримки United Help Ukraine. Набір бажаючих стати операторами БпЛА здійснюється через Центри рекрутингу української армії.

Умови для кандидатів

Стати оператором може будь-хто віком від 18 років, навіть без попереднього цивільного досвіду. Для цього потрібно звернутися до одного з центрів рекрутингу, де допоможуть заповнити заявку і нададуть супровід протягом всього процесу. Приходити та спробувати себе можна вже з повісткою про уточнення даних.

Quote«Спочатку людина проходить курси онлайн. Якщо результат позитивний, переходить на інший етап. Тут вона вже безпосереднього спілкується з фахівцями Victory Drones, бере на себе зобов’язання після навчання потрапити в Збройні сили і займатися, власне, своєю професійною діяльністю. Зрештою людина вчиться керувати БпЛА на полігонах та оформлюється на контракт. В рекрутингових центрах рекрутери доносять цю інформацію, після чого допомагають на всіх етапах кандидату», — каже уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Навчальний процес

Проєкт Victory Drones, який є партнером Міністерства оборони, проводитиме професійне багатоетапне безкоштовне навчання як онлайн, так і офлайн. В середньому навчання триватиме місяць. На завершальному етапі навчання кандидати починають процес оформлення для проходження військової служби за контрактом у обраній військовій частині та направляються на базову загальновійськову підготовку (БЗВП).

Після завершення навчання

Після проходження БЗВП військовослужбовець офіційно підтверджує свої навички оператора БпЛА, отримує відповідний сертифікат і направляється до обраної військової частини для подальшої служби за своїм фахом.

Quote«Підготовка не буде обмежуватися лише професійними навичками пілота основних видів БпЛА. Вона включатиме тактичну медицину, психологічну допомогу в стресових ситуаціях та саморегуляцію. Будемо обирати кращих з кращих. Кожен фахівець, який пройде навчання, служитиме саме за цим фахом», — додає керівник підготовки Victory Drones Ігор Борохович.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉