Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінфін знову відмовився розміщувати ОВДП. Доходність зростає на вторинному ринку

Після консультацій з первинними дилерами Міністерство фінансів відмовилося від проведення аукціонів з розміщення облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП). Однак подальші аукціони відбудуться згідно з графіком в залежності від кон'юктури ринку. Довгострокове перенесення термінів аукціонів з продажу гривневих облігацій призвело до зростання їхньої дохідності на вторинному ринку.

Минулого тижня також було відмінено продаж усіх облігацій. А ще за два тижні до цього міністерство розміщувало тільки валютні облігації. Як передає «Інтерфакс-Україна», 10 березня не відбулися первинні аукціони.

Мінфін тримав рівень доходності цінних паперів у межах 10%. Вторинний ринок пропонує 17-19% річних за облігації строком погашення до року. Доходність ОВДП строком один-два роки на вторинному ринку склала майже 20%. Семирічні папери мають доходність 16%.

Контекст. Міністерство фінансів України розмістило на аукціонах доларові облігації внутрішньої держпозики (ОВДП) з терміном обігу 3 місяці на суму $801,6 млн під 3% річних та єврооблігації на суму 75,7 млн євро під 2,2%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини