Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нова марка від «Укрпошти» «Пес Патрон»: коли запустять, де купити та яка ціна (ОНОВЛЕНО)

Марка з Патроном: де купити та скільки коштує. Фото: Telegram / Укрпошта

Марка з Патроном: де купити та скільки коштує. Фото: Telegram / Укрпошта

«Укрпошта» анонсувала на 30 серпня запуск чергової патріотичної марки, присвяченої собаці-саперу на ім'я Патрон. Ця марка стане першою благодійною маркою України, наголосив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Quote«Кожен, хто її придбає, стане учасником благодійного проєкту. Ми плануємо зібрати понад 1 мільйон євро на машину для розмінування, а також допомогти притулкам для тварин», — йдеться в повідомленні.

Кожен аркуш міститиме по 8 марок, на кожній з яких зображується епізоди з життя собаки-сапера: «Патрон допомагає фермерам», «Патрон із рятувальником», «Патрон розблоковує морський шлях», «Патрон – справжній козак», «Патрон рятує дітей», «Віщий сон Патрона», «Патрон із нагородою», «Пес Патрон». Тираж складає 1 млн екземплярів.

Скільки коштує марка «Пес Патрон»

Вартість кожної марки становить 31 грн (включає благодійний збір у сумі 8 грн). Отже, марковий аркуш коштуватиме 248 грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Де купити марку «Пес Патрон»

Марку можна придбати у відділеннях «Укрпошти» або онлайн в інтернет-магазині компанії чи на Kasta, Prom, Rozetka.

Quote«Завтра буде багато цікавого по всій країні, деталі повідомлю ввечері — а поки що фотонатяк на те, що на вас чекає. Патрон обов’язково запустить свою марку особисто лапою», — зазначив Ігор Смілянський.

Контекст. До 31-ї річниці незалежності України «Укрпошта» випустила нову марку — «Вільні. Незламні. Непереможні».

ОНОВЛЕННЯ. В «Укрпошті» заявили, що анонсований на 30 серпня запуск поштової марки «Пес Патрон» не відбудеться. Його вирішили перенести на 1 вересня.

Quote«Ще декілька днів — і ви придбаєте філателістичну продукцію з найвідомішим песиком-сапером. Упевнені, що новий випуск виправдає ваші очікування» , — наголосили в «Укрпошті».
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини