Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти крадуть із Херсона не лише пам’ятники, а й останки з храмів

Росіяни вивезли з Херсона як пам'ятник князя Потьомкіну, так і його останки зі Свято-Катерининського собору. Фото із соцмереж

Росіяни вивезли з Херсона як пам'ятник князя Потьомкіну, так і його останки зі Свято-Катерининського собору. Фото із соцмереж

Росіяни й далі мародерствують і не гребують красти навіть пам'ятники та останки. Як повідомив призначений Кремлем в.о «губернатора регіону» Володимир Сальдо, окрім монумента Григорія Потьомкіну, окупанти вивезли з Херсона ще і його останки зі Свято-Катерининського храму.

Під російську «евакуацію» також потрапила низка пам’ятників у тимчасово захопленому російськими загарбниками обласному центрі.

Quote«Це було моє рішення, це мій обов'язок і відповідальність. Ми перевезли пам'ятник Ушакову, ми перевезли на лівий берег ті останки найсвітлішого князя, які були в Катерининському храмі, перевезли й Потьомкіна, і Суворова, і Маргелова… Ми нічого іншого не хочемо, як жити мирним життям і дати можливість людям цим життям жити. У нас інших намірів немає», — сказав Сальдо.

Контекст. Перед тим призначений російською владою «заступник голови» окупаційної адміністрації Херсонщини Кирило Стремоусов заявив, що пам’ятники було вивезено з Херсона через загрозу їхнього пошкодження під час обстрілів із боку ЗСУ.

Міністр культури України Олександр Ткаченко подякував окупаційній владі Херсона за підтримку «процесу дерусифікації» на українській землі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини