Facebook Pixel

Екс-YARO, що перефарбувались в Fizi, звинувачують конкурентів у замовленні

Компанія Maslo TOM «замовила» цькування конкурентів з Fizi

Компанія Maslo TOM «замовила» цькування конкурентів з Fizi

За скандалом навколо компанії-виробника батончиків Fizi, яку підозрюють у звʼязку із Yaro, стоять їхні конкуренти. Такі звинувачення висувають українські медіа у розслідуванні «Боротьба за ринок здорового харчування. Чи існує зв’язок між Fizi та Yaro». The Page спробує розібратись, чи дійсно Fizi – це «перевзуте YARO», і чи існує зв'язок між компаніями.

Тиждень тому, 30 березня 2024 року, блогер та активіст Сергій Стерненко опублікував на своїй сторінці у мережі «Х» пост із написом «Розгадайте ребус» та двома скріншотами. На одному з них – пост співвласниці бренду Yaro Юлії Привалової з Красної площі у москві, який вона оприлюднила у жовтні 2021 року, підкріплюючи його анекдотом про «бандерівців». На другому скріншоті – сайт з асортиментом батончиків Fizi.

yaro-1.jpeg
yaro-2.jpeg
yaro-1.jpeg Thumb yaro-2.jpeg Thumb

Пост Стерненка швидко розповсюдився, набравши більше 5000 уподобань та 701 репост.

Представники компанії звинувачують Стерненка та інших у інформаційному «вкиді» про паралелі між Fizi та YARO.

Що відомо про скандал навколо Fizi та YARO

Ще у 2023 році користувачі соцмереж припускали, що Fizi – це «перевзуте YARO» і може мати відношення до російського бізнесу.

У Fizi стверджують, що ані сама компанія, ані її засновник Олександр Паньковецький не мали жодних зв’язків або бізнес-контактів з росією починаючи з 2014 року.

Пізніше AIN опублікував розслідування навколо Fizi:

  • про власника Fizi Олександра Паньковецького,
  • його роботу у Yaro (через ТОВ «СЛОУ ФУДЗ» та «ФУЛ ЛАЙФ»),
  • звільнення Паньковецького, яке формально відбулось пізніше, ніж він заснував нову компанію.

У розслідуванні повідомляють, що директором у «ФУЛ ЛАЙФ» Паньковецький працював до 30 березня 2023 року, а у «СЛОУ ФУДЗ» — до 7 липня 2022 року. Fizi офіційно спростовує свій зв'язок з брендом YARO, бо не є директором компаній «СЛОУ ФУДЗ» та «ФУЛ ЛАЙФ» з липня 2022 року.

Більше того, Fizi наполягають, що заяву про звільнення з YARO Паньковецький написав ще до початку повномасштабної війни, просто «процес офіційного звільнення затягнувся».

Тема батончиків Fizi та їхнього зв'язку із власницею бренда, скандальною невісткою Кернеса Юлією Приваловою, знов спливла у медіа наприкінці березня 2024 року. В новій хвилі масового хейту компанія звинувачує інший український бренд Maslo TOM.

Сергій Стерненко опублікував скрін з публікації, яка відбілює бренд Fizi, у виданні, яке пов'язують із частою публікацією замовних матеріалів.

Fizi, яку вважають перевзутим YARO, намагається відбілити репутацію

Fizi, яку вважають перевзутим YARO, намагається відбілити репутацію


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉