Facebook Pixel

Датагруп презентувала оновлений логотип та айдентику компанії

Автор
Фото надане партнером

Фото надане партнером

20 вересня компанія Датагруп, одна із найбільших телекомунікаційних компаній країни, на урочистому заході у Unit City представила оновлений візуальний стиль та логотип. Вони відображають надійність, зручність та інноваційність – основні переваги компанії.

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Одночасно із цим топменеджери компанії розповіли гостям події про нові продукти та здобутки компанії за останні роки. Своїми досягненнями та планами на майбутнє з представниками українського бізнесу поділились СЕО Датагруп – Михайло Шелемба, заступник генерального директора з комерційних питань – Святослав Горбань, технічний директор – Андрій Валь, директорка департаменту корпоративних продажів – Ірина Близнюк, керівник департаменту продуктів та інновацій – Борис Данилов, а також представник компанії Akamai.

Quote«Вже тривалий час, наша компанія утримує лідерські позиції у сегментах послуг для бізнесу. Датагруп – надійний та зручний партнер з власною мережею близько 35 000 км в Україні та за кордоном. Останнім часом, ми інвестували 700 млн в модернізацію та енергонезалежність мережі, збільшивши в 10 разів її пропускну здатність. Також було побудовано надсучасний та захищений ЦОД, запущено хмарне рішення в Європі, впроваджено рішення для захисту від кіберзагроз від лідерів світового ринку, збільшено кількість продуктів та послуг в півтора раза. З новим візуальним стилем та логотипом компанія планує доносити свою цінність до клієнтів ще більш ефективно» — коментує подію СЕО Датагруп – Михайло Шелемба.
СЕО Датагруп Михайло Шелемба. Фото надане партнером

СЕО Датагруп Михайло Шелемба. Фото надане партнером

Quote«Ми — прогресивний партнер, на якого можна покластися. І відобразили це у нашому новому логотипі та візуальному стилі. Я вдячний моїй команді та агенції Serviceplan за їх залученість, кропітку працю та креативні ідеї, які допомогли створити нове обличчя надійного партнера»,розповідає Святослав Горбань, заступник генерального директора з комерційних питань Датагруп.
Святослав Горбань, заступник генерального директора з комерційних питань Датагруп. Фото надане партнером

Святослав Горбань, заступник генерального директора з комерційних питань Датагруп. Фото надане партнером

Датагруп створює надійні, зручні та новітні рішення для перемоги, відродження і розвитку країни, і важливо, щоб кожен елемент, з яким взаємодіють клієнти і партнери, це відображав. Тож слідкуйте за новинами від компанії Датагруп!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.