Facebook Pixel

У США не чекають на швидке закінчення війни в Україні — посол

Швидкого закінчення війни між Україною та рф очікувати не варто. Про це заявила посол США в Україні Бріджит Брінк в інтерв’ю «Європейській правді».

За її словами, у США не чекають на швидке завершення війни в Україні. Попри це, наголосила Брінк, Вашингтон і надалі надаватиме Україні всю необхідну підтримку, щоб протистояти рф.

Quote«Як дипломат із 25-річним досвідом, я навчилася не спекулювати з приводу майбутнього. Але я не думаю, що це буде швидка війна. Можу сказати це з власного досвіду», — відповіла Брінк на запитання, чи можливе закінчення війни у 2023 році.

Водночас дипломат наголосила, що допомога Україні від США буде безперебійною, щоб Україна мала перевагу не лише на полі бою зараз, а й для гарантування безпекової переваги в майбутньому завдяки розбудові своєї оборонної спроможності.

Quote«Наразі ми в захопленні від того, як Україна діє на полі бою, як вона проводить контрнаступ, який, звісно, ще не завершився. Ми не розраховуємо, що війна завершиться скоро. Але нас надихає те, що ви в боях повертаєте значні території. Нам, звісно, треба оцінювати це обережно», — заявила Брінк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉