Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Хакери зламали сервери Червоного Хреста: дані більш ніж 500 000 людей викрадено

Кібератака на Червоний Хрест: дані 500 000 людей викрадено. Фото: ua.icrc.or

Кібератака на Червоний Хрест: дані 500 000 людей викрадено. Фото: ua.icrc.or

Внаслідок потужної кібератаки викрадено дані Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця про більш ніж 500 000 людей. Про це повідомляється на сайті Міжнародного комітету Червоного хреста (МКЧХ).

Було скомпрометовано персональні та конфіденційні дані вкрай уразливих груп людей, у тому числі осіб, розлучених зі своїми сім'ями внаслідок конфліктів, міграції та стихійних лих, осіб що зникли безвісти та їхніх родичів та осіб, які утримуються під вартою. Ці дані було зібрано принаймні 60 національними товариствами Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у всьому світі. МКЧХ в першу чергу стурбований можливими ризиками, які загрожують людям, якщо конфіденційна інформація опиниться у широкому доступі.

Quote«Атака з метою отримати дані про зниклих безвісти робить горе і страждання їхніх сімей ще нестерпнішими. Ми приголомшені і вражені тим, що гуманітарна інформація стала об'єктом нападу і могла потрапити до рук сторонніх. Ця кібератака наражає вразливих людей, які вже потребують гуманітарної допомоги, на ще більший ризик», — заявив генеральний директор МКЧХ Роберт Мардіні.

На цей момент у МКЧХ немає припущень щодо того, хто здійснив кібератаку проти швейцарської компанії, якій організація доручила зберігати свої дані. Наразі немає ознак витоку розкритої інформації або того, що вона потрапила у широкий доступ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Мардіні закликав осіб, які вчинили кібератаку, не оприлюднювати дані, до яких вони могли отримати доступ, а також не продавати їх і не використовувати будь-яким іншим чином.

Міжнародний комітет Червоного Хреста — гуманітарна організація, що здійснює свою діяльність у всьому світі, виходячи з принципів нейтральності та неупередженості. Вона надає захист та допомогу постраждалим у збройних конфліктах та внутрішніх заворушеннях, є складовою Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини