Кабінет Міністрів України у межах комплексної програми «Школа офлайн» затвердив новий підхід до оцінки безпечності шкіл для очного навчання під час війни.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
За його словами, коли уряд створював комплексну програму «Школа офлайн», то головним завданням було знайти найбезпечніші школи для очного навчання. Зокрема ті, що мають укриття, достатню кількість учнів та розташовуються далеко від обʼєктів, які може атакувати рф.
Федоров зазначив, що було проаналізовано багато даних про геолокацію закладів освіти, кількість учнів і персоналу, формат навчання, геолокацію вибухів, близькість об’єктів інфраструктури та воєнних обʼєктів, близькість до лінії фронту, статус кожної громади, зокрема окупована, тривають активні бойові дії чи вони можливі.
На основі цієї карти було визначено віддалені школи в різних регіонах, де треба збудувати або відремонтувати укриття. Зазначається, що ці школи розташовані віддалено від військових обʼєктів, обʼєктів інфраструктури, лінії фронту, і там є запит на відновлення офлайн-навчання.
«Якщо ми не виведемо школярів у безпечний офлайн зараз, то ризикуємо втратити покоління. Спочатку ковід, потім повномасштабне вторгнення — як результат, українські школярі відстають від однолітків з інших країн на 2 роки навчання», — написав Федоров.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Маркетолог + підприємець: формула ефективної співпраці, аби збільшити доходи бізнесу х2
Публічний чи приватний інтерес? Статус юридичних осіб у контексті антикорупційного законодавства