«Інтертелеком» заплатить за 4G-ліцензію у червні

Оператор CDMA-зв'язку «Інтертелеком» збирається сплатити за 4G-ліцензію у червні цього року. Карантинні заходи завадили інвесторам компанії приїхати до України для узгодження необхідних обсягів фінансування. Крім того, Торговельно-промислова палата ще 31 березня видала «Інтертелекому» сертифікат на підтвердження форс-мажорних обставин, що спричинили затримку оплати.

За час конфлікту компанії з Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), «Інтертелеком» вів переговори із зовнішніми інвесторами щодо отримання додаткового фінансування для здійснення зобов'язань перед державою. Про це розповів заступник генерального директора компанії Олексій Хахлюк у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Результати переговорів було оформлено угодами про фінансування та зареєстровано у Нацбанку, що свідчить про спроможність «Інтертелекому» оплатити ліцензію.

Telegram Logo

У НКРЗІ підтвердили, що у разі сплати компанія зможе отримати 4G-ліцензію, підкреслив Хахлюк.

Контекст. «Інтертелеком» не заплатив вчасно за 4G-ліцензію, що призвело до скасування ліцензії НКРЗІ. Одразу після цього оператор звернувся до суду для оскарження рішення Нацкомісії.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

До цього НКРЗІ вже переносила термін внесення оператором плати за ліцензію. «Інтертелеком» повинен був оплатити ліцензію ще до 10 березня, потім отримав відстрочку до 1 квітня.

Частину діапазонів CDMA-зв'язку в Україні має бути звільнено вже до 1 липня 2020 року. Проте інша частина спектра працюватиме до початку 2025 року. Вивільнені частоти буде використано для видачі ліцензій на зв'язок наступних поколінь.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини