Facebook Pixel

«Інтертелеком» заплатить за 4G-ліцензію у червні

Оператор CDMA-зв'язку «Інтертелеком» збирається сплатити за 4G-ліцензію у червні цього року. Карантинні заходи завадили інвесторам компанії приїхати до України для узгодження необхідних обсягів фінансування. Крім того, Торговельно-промислова палата ще 31 березня видала «Інтертелекому» сертифікат на підтвердження форс-мажорних обставин, що спричинили затримку оплати.

За час конфлікту компанії з Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), «Інтертелеком» вів переговори із зовнішніми інвесторами щодо отримання додаткового фінансування для здійснення зобов'язань перед державою. Про це розповів заступник генерального директора компанії Олексій Хахлюк у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Результати переговорів було оформлено угодами про фінансування та зареєстровано у Нацбанку, що свідчить про спроможність «Інтертелекому» оплатити ліцензію.

Telegram Logo

У НКРЗІ підтвердили, що у разі сплати компанія зможе отримати 4G-ліцензію, підкреслив Хахлюк.

Контекст. «Інтертелеком» не заплатив вчасно за 4G-ліцензію, що призвело до скасування ліцензії НКРЗІ. Одразу після цього оператор звернувся до суду для оскарження рішення Нацкомісії.

До цього НКРЗІ вже переносила термін внесення оператором плати за ліцензію. «Інтертелеком» повинен був оплатити ліцензію ще до 10 березня, потім отримав відстрочку до 1 квітня.

Частину діапазонів CDMA-зв'язку в Україні має бути звільнено вже до 1 липня 2020 року. Проте інша частина спектра працюватиме до початку 2025 року. Вивільнені частоти буде використано для видачі ліцензій на зв'язок наступних поколінь.

Коментарі

Всі новини