Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов відсудили у Приватбанку 33 мільйони гривень

Верховний суд України і Госпсуд Києва зобов’язали Приватбанк заплатити компаніям Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова понад 33 млн грн. Про це повідомив Finbalance.

4 червня суд відмовився задовольнити касаційну скаргу банку і залишив без змін рішення судів нижчих інстанцій у цій справі.

Йдеться про справу компанiï «Акватера», кінцеві бенефіціари якоï – Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Тоді суд прийняв рішення стягнути з банку 25 млн грн. Ці гроші «Акватера» заплатила Нацбанку, щоб погасити частину заборгованості Приватбанку з рефінансування.

Telegram Logo

28 травня Госпсуд Києва задовольнив позов «Товкачівського гірничо-збагачувального комбінату» і зобов’язав банк повернути позивачеві 8,2 млн грн. Ці гроші комбінат як майновий поручитель також заплатив Нацбанку в рахунок погашення частини заборгованості Приватбанку за рефінансуванням. Справа розглядається в судах вже вдруге. У 2018-му суди першої та апеляційної інстанції задовольнили позов, однак в березні 2019 року Верховний суд скасував ці рішення і відправив справу на новий розгляд до Госпсуду.

За даними НБУ, борг банку за рефінансуванням на 1 травня 2019 року склав 9,3 млрд грн. (тоді як на початок 2017 року — 18 млрд грн).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У лютому Катерина Рожкова заявляла, що Нацбанк виграв вже 22 судові суперечки з майновими поручителями Приватбанку (пов’язані з його екс-власниками) за непогашеним рефінансуванням на суму 1,2 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини