Facebook Pixel

Для атак БПЛА по Україні ворог залучив іноземних найманців – ГУР

Для організації атаки дронів по території України окупанти імовірно залучили іноземних найманців, повідомили в Головному управлінні розвідки МО.

Розвідникам вдалося перехопити розмову окупантів під час масованої атаки української території дронами-камікадзе 10 лютого. Це короткий діалог двох операторів «Shahed», які уточнюють координати цілі.

При цьому, як стверджують в ГУР, співрозмовники спілкуються діалектом курдської мови з вкрапленням слів на фарсі. Тобто, командування окупаційних військ залучає до атак по території України не тільки іранських інструкторів, які навчають росіян використанню дронів. Це перехоплення може свідчити проте, що на боці рашистів також воюють курдські найманці, які мають досвід бойового використання «Shahed».

Як додають в ГУР, під час проведення своїх операцій в Сирії російські війська вже залучали збройні загони, які складались з курдських та афганських найманців.

Нагадаємо, 10 лютого 2023 року росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. У шістьох областях України є влучання в об‘єкти теплової та гідрогенерації, а також високовольтної інфраструктури.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉