Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Голову правління і фіндиректора Приватбанку запідозрили в розтраті – ЗМІ

Петр Крумханзл Фото: УНІАН

Петр Крумханзл Фото: УНІАН

Слідчі запідозрили голову правління Приватбанку Петра Крумханзла і фінансового директора фінустанови Ганну Самаріну в тому, що вони перевищили повноваження, витрачаючи чуже майно у великих розмірах. Про це йдеться в ухвалі Жовтневого райсуду Дніпра, яке є в розпорядженні агентства «Інтерфакс-Україна».

На підставі цього рішення суду, правоохоронні органи проводили обшук у Дніпровському офісі банку два дні тому.

У матеріалах суду зазначено, що у квітні 2018 року Приватбанк, компанія «Телент Едвайзорс» — представник британської Odgers Berndston і «Сі Еф Сі Консалтинг компані» підписали договори про надання консультаційних послуг. Ці послуги стосуються дослідження ранку фахівців для підбору кандидатів у співробітники банку, а також інформаційного забезпечення на 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Контекст

  • У серпні 2019 року НАБУ запросило у Приватбанку через суд документи про підстави та умови отримання послуг від юридичних радників та інших консультантів.
  • 11 вересня поліція провела обшуки в головному офісі банку в Дніпрі. Підставою стало рішення Жовтневого райсуду міста, який він видав за два дні до початку обшуків.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини