Facebook Pixel

Ентоні Маріно очолив наглядову раду «Нафтогазу»

Ентоні Маріно було обрано головою наглядової ради НАК «Нафтогаз України». Відповідне рішення було ухвалено в межах засідання наглядової ради компанії 10 лютого 2023 року. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Ентоні Маріно спеціаліст із розвідки та видобування з понад 38-річним досвідом роботи в нафтогазовій сфері. Він обіймав посади виконавчого директора, президента та СЕО міжнародної компанії з розвідки та видобутку вуглеводнів Vermilion Energy з ринковою капіталізацією $4 млрд.

Нині Ентоні Маріно також є президентом і CEO енергетичної компанії Tenaz Energy. Упродовж 2002 — 2020 років працював у наглядових радах і радах директорів 6 компаній і організацій.

Quote«Новообрана наглядова рада «Нафтогазу» розпочинає свою роботу. Це дуже важливо як для забезпечення прозорості процесів усередині компанії, так і для її публічного сприйняття. Упевнений, що попереду на нас чекає багато плідної роботи», — прокоментував голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Контекст. Кабінет міністрів України на засіданні 24 січня 2023 року затвердив на посади членів наглядової ради НАК «Нафтогаз» шістьох переможців відбору — чотирьох незалежних членів і двох представників держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉