Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд гарантування вкладів повідомив про обшуки в колишньому банку Костянтина Жеваго

Правоохоронні органи проводять процесуальні дії в архіві збанкрутілого банку Костянтина Жеваго «Фінанси і кредит». Цю інформацію повідомила пресслужба Фонду гарантування вкладів.

Так у фонді прокоментували інформацію ЗМІ про обшуки в банку Жеваго.

Quote«Правоохоронними органами при повному сприянні Фонду проводяться процесуальні дії в архіві банку «Фінанси та кредит», — підкреслила пресслужба.

Водночас у фонді спростували інформацію окремих видань про «таємні сховища» документів, нібито виявлені під час обшуків.

Контекст

  • Підозрюваного в розкраданні коштів банку «Фінанси та кредит» бізнесмена Костянтина Жеваго вчора оголосили в розшук. Правоохоронці готують також його оголошення в міждержавний розшук.
  • Минулого тижня Жеваго заочно вручили підозру у розтраті та відмиванні 2,5 млрд грн банку. Пресслужба бізнесмена заявила, що він зараз знаходиться на лікуванні за кордоном. Звинувачення там заперечують.
  • За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з банку «Фінанси та Кредит» перед його банкрутством вивели 5 млрд грн. Одночасно при зазначених «на папері» 45 млрд грн реальні активи банку оцінюють тільки в 10 млрд грн.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини