Facebook Pixel

Фільм «Я, «Побєда» і Берлін» за книгою Кузьми Скрябіна вийде у березні 2024

Фільм «Я, «Побєда» і Берлін» за книгою Кузьми Скрябіна вийде в березні 2024

Фільм «Я, «Побєда» і Берлін» за книгою Кузьми Скрябіна вийде в березні 2024

21 березня на українські екрани вийде фільм за мотивами книги Кузьми Скрябіна «Я, «Побєда» і Берлін». Його зйомки проходили в умовах жорстких обмежень під час карантину у 2020 році. Прем’єра була запланована на 17 березня 2022 року, але у розпал підготовки до прокату відбулося повномасштабне російське вторгнення...

Стрічка у жанрі роуд-муві зображає карколомні пригоди музиканта-початківця Кузьми та його друга Барда, які вирушають до Берліну на старій «Побєді». Їх тішить думка про те, що там є колекціонер, готовий обміняти їх старі ночви на шестисотий «Мерс».

Я, «Побєда» і Берлін. Офіційний трейлер (відео):

Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту — встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом, і друзі опиняються у вирії подій, які зовсім не планували. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Глядачі будуть приємно здивовані саундтреком стрічки. У фільмі пролунають кавери хітів Скрябіна у виконанні Монатіка, DZIDZIO, Тіни Кароль, ТНМК, Джамали.

Режисеркою фільму стала Ольга Ряшина. У головних ролях: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.

Подякувати 🎉