Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Facebook стежить за тобою: соцмережу звинуватили в шпигунстві через камеру Instagram

Застосунок використовує камеру iPhone для збору даних про користувачів, навіть коли він неактивний. Фото: Unplash

Застосунок використовує камеру iPhone для збору даних про користувачів, навіть коли він неактивний. Фото: Unplash

На Facebook Inc. знову подали до суду за шпигунство за користувачами Instagram через несанкціоноване використання камер їхніх мобільних телефонів. Про це повідомляє Bloomberg.

Це сталося через повідомлення ЗМІ, у яких зазначалося, що мобільний застосунок використовує камеру iPhone для збору даних про користувачів, навіть коли він неактивний. Користувач соцмережі з Нью-Джерсі подав відповідну скаргу до федерального суду Сан-Франциско.

«Отримуючи надзвичайно особисті та інтимні особисті дані про своїх користувачів, зокрема і про усамітнення їх у власних будинках, Instagram і Facebook можуть збирати «цінну інформацію для дослідження ринку», – йдеться в повідомленні.

Facebook спростував звинувачення й заявив, що Instagram не використовує технологію розпізнавання облич. У компанії звинуватили програмну помилку, через яку телефон мимовільно отримував доступ до камер iPhone.

Контекст. Раніше Facebook погодився заплатити штраф у Великій Британії в розмірі 500 тис. фунтів стерлінгів за порушення закону про конфіденційність даних користувачів під час їх передачі дослідницькій компанії Cambridge Analytica.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Що ховається за позначкою «натуральна косметика»?

style
партнерський матеріал