Facebook Pixel

Facebook стежить за тобою: соцмережу звинуватили в шпигунстві через камеру Instagram

На Facebook Inc. знову подали до суду за шпигунство за користувачами Instagram через несанкціоноване використання камер їхніх мобільних телефонів. Про це повідомляє Bloomberg.

Це сталося через повідомлення ЗМІ, у яких зазначалося, що мобільний застосунок використовує камеру iPhone для збору даних про користувачів, навіть коли він неактивний. Користувач соцмережі з Нью-Джерсі подав відповідну скаргу до федерального суду Сан-Франциско.

«Отримуючи надзвичайно особисті та інтимні особисті дані про своїх користувачів, зокрема і про усамітнення їх у власних будинках, Instagram і Facebook можуть збирати «цінну інформацію для дослідження ринку», – йдеться в повідомленні.

Facebook спростував звинувачення й заявив, що Instagram не використовує технологію розпізнавання облич. У компанії звинуватили програмну помилку, через яку телефон мимовільно отримував доступ до камер iPhone.

Контекст. Раніше Facebook погодився заплатити штраф у Великій Британії в розмірі 500 тис. фунтів стерлінгів за порушення закону про конфіденційність даних користувачів під час їх передачі дослідницькій компанії Cambridge Analytica.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉