Facebook Pixel
IT

На третину більше. За рік Україна заробила $4 млрд на IT-експорті

Інфографіка: IT Ukraine

Інфографіка: IT Ukraine

За підсумками 2019 року IT-експорт в Україні збільшився до $4,2 млрд, що на 30% більше, ніж 2018-го. У зв'язку з таким збільшенням, податків і зборів минулого року сплатили 16,7 млрд грн, що на 28% більше, ніж позаминулого.

Про це свідчать дані платіжного балансу України, повідомили в Асоціації IT Ukraine, додав, що сума сплачених податків зможе покрити понад третину видатків держави на освіту.

Інфографіка: IT Ukraine

Інфографіка: IT Ukraine

В Асоціації вважають, що українському IT-експорту вдалося вирости завдяки високому попиту на глобальному ринку і збереженню контрактної моделі в роботі компаній та IT-фахівців.

Telegram Logo

«Кожен рік IT-експорт в Україні зростає на 20-25%. Для того аби зберегти такі темпи зростання, враховуючи гостру конкуренцію в світі за таланти, держава повинна знайти виважений підхід і переглянути податкові моделі, які діють зараз, і розвиток IT-освіти».

Костянтин Васюк

Костянтин Васюк

Виконавчий директор IT Ukraine


Асоціацію IT Ukraine заснували 2004 року. До неї входять експортні IT-компанії, які розробляють програмне забезпечення і продукти. Загальний штат – 160 тис. співробітників. Усі разом вони формують близько 50% виручки України в цій галузі.


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини